Hakkımızda

Dynery.com, sürekli değişen ve gelişen teknoloji dünyasında yaşanan gelişmeleri kullanıcılarına hızlı ve etkin bir şekilde aktarmak amacıyla 1 Mayıs 2020'de Caner Güngör öncülüğünde kurulmuş teknoloji platformudur.

Ne istiyoruz?

Teknolojinin insan hayatını kolaylaştırmada büyük role sahip olduğunu biliyoruz. Bu nedenle okurlarımızın teknoloji hakkında daha çok bilgiye sahip olmasını, gelişen teknolojinin sunduğu yenilikleri hızlı bir şekilde öğrenmesini ve özümsemesini istiyoruz.

Hedefimiz için neler yapıyoruz?

Teknoloji sektöründe yaşanan tüm gelişmeleri, piyasaya yeni çıkmış veya tanıtımı yapılmış ürünlerin incelemelerini ve daha fazlasını kendi yazar kadromuz ile aktarıyoruz. Dynery platformu olarak, kullanıcılarımızın en doğru bilgiye en kısa sürede ulaşmasını hedefliyoruz.

Facebook, Twitter ve Instagram gibi küresel büyüklükteki sosyal medya platformlarında aktif olarak yer alıyoruz. Paylaşımlarımızı tamamen kendi ekibimiz ile inceleyerek titizlikle hazırlıyor ve takipçilerimizle buluşturuyoruz.

Tamamen gönüllü olarak kâr amacı gütmeden tüm gücümüzle olumlu geri dönüş ve kalite odaklı çalışıyoruz. Ziyaretçilerimizin sitemizde kaliteli bir şekilde vakit geçirmesi için her türlü çalışmayı üstün gayretle yürütüyoruz.

Platformumuzun geliştirilmesinde rol oynayan herkesin tamamen kullanıcıları memnun etmek amacıyla çalıştığını bir kez daha hatırlatmaktan gurur duyuyoruz.

Bize ulaşın

Sorularınız, sorunlarınız ve bizimle paylaşmak istediğiniz görüşleriniz için İletişim sayfasını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Caner Güngör Sosyal Medya Hesapları

Instagram : @canergungor06
Twitter : @canergungor06
Dynery - Marka simgesi