Dynery.com kurulurken misyon olarak kalite ve güncelliği benimsedik. Bu yola teknoloji alanında artan doğru bilgi ihtiyacını giderebilmek için çıktık.

Dynery.com'da çalışmak ister misiniz?

Platformumuz yalnızca ana teması teknolojiye yönelik konular olmak üzere alt konularda çeşitli yazılar sunuyor. Teknolojinin geldiği noktaya baktığımızda dünyada anlık olarak onlarca gelişmenin yaşandığını görüyoruz.

Bu nedenle daha geniş bir ekibe ihtiyacımız olduğunun farkına vardık. Kullanıcı deneyimini arttırmak amacıyla şu an reklam içeriklerine yer vermediğimizi farketmişsinizdir.

Dynery.com olarak gününün çok az bir kısmını bize ayırabilecek, karşılığında şimdilik maalesef ücret ödeyemeyeceğimiz gönüllü iş arkadaşlarına ihtiyaç duyuyoruz.

Türkçe kullanımına olabildiğince dikkat eden, yazdığı makalelerin kullanıcıya yönelik hazırlanmasında farkındalık sahibi ve buna benzer çalışmalar yürütecek kişiler arıyoruz.

Ayırt edici bir kriter sayılmayacak kadar küçük gereksinimleri karşıladığınızı düşünüyor ve bizimle çalışmak istiyorsanız iletisim@dynery.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz.