Spider-Man Miles Morales oyunundan görüntüler yayınlandı

Sony'nin PlayStation 5'i tanıtırken yaptığı en büyük sürprizlerden biri de Spider-Man Miles Morales oyunuydu. Konsol tanıtımı yeni nesil konsolların sınırlarını merak eden oyuncular için büyük bir beklenti yarattı. Heyecanın dozunu arttıran paylaşım geçtiğimiz günlerde Miles Morales'in yapımcı firması Imsoniac Games'ten geldi. Yapımcı firma, oyunla ilgili bazı ayrıntıları ve ekran görüntülerini Twitter üzerinden yayınladı.

Spider-Man Miles Morales duvar kağıdı

Geçen hafta PlayStation 5 için düzenlenen etkinlikte PS5'e gelecek bazı oyunlar da tanıtımda yer aldı. Tanıtılan oyunlar içerisinde en çok dikkat çeken oyunlardan birisi de şüphesiz Spider-Man Miles Morales oldu. Sony, yeni yapımın bir önceki Spider-Man oyununun ek senaryo eklenmiş hali olacağı söylentileri üzerine konuya açıklık getirmek için Miles Morales'ın ilk oyundan tamamen bağımsız bir yapım olacağını belirtti. Oynanış, hikaye ve diğer detayları oyunun yapımını üstlenen Insomniac Games ilerleyen günlerde duyuracak.

Buraya tıklayarak PlayStation 5 için çıkacak olan Spider-Man: Miles Morales'ın yeni yayınlanan tanıtım videosunu izleyip, ekran görüntülerine göz atabilirsiniz.

Caner Güngör

Dynery teknoloji platformu'nun kurucusu, editörü ve geliştiricisi.

Yorum Gönder