M&B 2: Bannerlord için yeni güncelleme çıktı

Mount & Blade 2: Bannerlord geliştiricileri, iki haftalık deneme aşamasından sonra beta sürüm olan 1.3.0 güncellemesini sunucularına yükledi. Güncelleme başta kararlılık ve çökme düzeltmeleri olmak üzere pek çok yapay zeka karakterinin davranışlarında da iyileştirmeler getiriyor.

Yapım aşamasında olduğu bilinen Mount and Blade serisinin son oyunu olan Bannerlord, hayranları tarafından uzun süredir heyecanla bekleniyordu. Kısa süre önce piyasaya sürülen beta sürümü ile birlikte oyuncuların ve geliştiricilerin takdirine sunulan oyun, beta sürümü olmasından dolayı bazı sorunlar barındırıyordu.

M&B 2: Bannerlord'un yeni güncellemesi çoğu problemi çözüyor

Yayınlanan güncelleme rahatsız edici pek çok sorunu çözüyor

Geliştirici ekip yeni yayınlanan 1.3.0 güncellemesinin geliştirici notlarında bugüne kadar yayınlanan güncellemelerin temel odağı olan çökme düzeltmelerini içerdiğini aktardı. Oyun piyasaya sürüldüğünden bu yana oyuncular çökmelerden ve hatalardan şikayetçi olsa da, geliştiriciler oyuncu geri bildirimleri ve hata raporlarıyla beraber bunları düzeltmek için çok çalıştıklarını belirtti. Yayınlanan beta sürümleri, oyunun tam sürümü çıkmadan önce oyuncular tarafından hatalar ve problemlerin tespit edilip bildirilmesine izin veriyor.

Diğer değişikliklere ve yeniliklere göz atmak isterseniz tam liste için Taleworlds güncelleme notları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Caner Güngör

Dynery teknoloji platformu'nun kurucusu, editörü ve geliştiricisi.

Yorum Gönder